Telefon
WhatsApp

Neden Biz ?

Laf değil tam 40 yılı aşkın süredir sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. istanbulda kurulan ilk özel ambulans şirketi olan firmamız, tecrübe birikim ve uzman kadrosuyla sizleri sağlıklı günlere taşımaktan onur ve mutluluk duyuyor.

  • ANADOLU AMBULANS yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
  • Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji modern Ambulanslarımızla ile hizmetinizdeyiz.
  • Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz hastalarımızın sağlığına kavuşmasıdır.
  • 7 GÜN 24 SAAT : 0532 212 9477 - 0532 333 8151
0+
Hasta
0+
den fazla ödül
0+
yılı aşkın hizmet
0+
saat ulaşılabilirlik

Ekibimiz

MURAT AKIN

MURAT AKIN

Ulaştırma
ALİ AKIN

ALİ AKIN

İşletme Müdürü

Fiyat bilgisi almak için Arayın!

0532 212 9477
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

İstanbul Anadolu yakasının ilk göz ağrısı ''ANADOLU AMBULANS'' Türkiyenin en karmaşık yıllarında yani 80 lerde önce sağlık dedi.
 
Türkiye atılım ve büyüme kararları alırken bu kararlara sadece devlet kuruluşları değil özel sektörde katıldı. Türkiye de sağlık alanında bir ilk yaşanarak istanbul üsküdarda Üsküdar Anadolu hastanesi kuruldu.
 
Anadolu hastanesinin kuruluşunda yer alan yatırımcı ve girişimci kişiler bu hizmeti sadece hastane olarak değil o günün şartlarında hizmet yelpazesini genişleterek özel ambulans sektörününde oluşmasına öncülük etti.
 
istanbul Anadolu yakasında bir ilk olan özel anadolu ambulans o günlerden bu günlere kadar sağlık alanında büyüme hamlesi yaparak zamana ayak uydurdu ve güçlü,güvenilir kadrosu ile bu günlere kadar geldi.
 
Azla yetinmeyen anadolu ambulans araç filosunu uzman personel kadrosunu güçlendirerek sektörde hala parmakla gösterilen firmalar arasında yer alıyor.
 
Full donanımlı araçları ile hizmete devam eden özel anadolu ambulansta her şeyden önce sağlık geliyor.

Hakkımızda